Wyszukiwarka
Masz pytanie?

KALIBRACJA ALKOMATÓW

Większość alkomatów kalibrujemy na miejscu "od ręki".

DANE DO ODESŁANIA ALKOMATU do KALIBRACJI:

Wyślij Kurierem, Pocztą Polską, Paczkomatem (nr naszego paczkomatu: InPost WAW35M)

1. Zadzwoń- pokierujemy co masz zrobić: tel. 733-022-022

2. Czysty alkomat (bez baterii i ustników) włóż do koperty bąbelkowej lub pudełka.

3. Koniecznie dołącz nr telefonu abyśmy mogli ustalić szczegóły finalizacji.

DANE DO WYSŁANIA:

Galeria Gawra- dobryalkomat.pl

ul. Warszawska 58C lok. 30

02-496 Warszawa

tel. 733-022-022

W 95% przypadków serwis alkomatów sprowadza się do ich skalibrowania. Kalibracja to proces ustawienia alkomatu za pomocą specjalistycznych przyrządów, nadanie mu roztworu wzorcowego tak, aby jego wskazania były jak najbliższe prawdzie.

W dużym uproszczeniu alkomaty elektrochemiczne czyli te nowocześniejsze powinniśmy kalibrować co 300-500 prób (wdechów) lub co rok. Alkomaty półprzewodnikowe, te starszej generacji powinny być kalibrowane co 200 prób lub co 3-6 miesięcy.

Na rozkalibrowanie alkomatu poza czynnikami łatwo policzalnymi jak czas i liczba prób największy wpływ ma jednak moc stężeń jakimi traktujemy urządzenie.

Jeżeli wdmuchujemy w alkomat wysokie stężenia rozkalibrujemy go dużo szybciej niż podane wyżej przedziały liczby prób i czasu.

W ekstremalnym przypadku dmuchając w alkomat bezpośrednio po spożyciu alkoholu i uzyskując bardzo wysokie stężenia jesteśmy w stanie rozkalibrować go w jeden wieczór. W takim wypadku poza rozkalibrowaniem, możemy także uszkodzić sensor, czyli "serce" alkomatu. Jego wymiana często jest nieopłacalna i pozostaje nam zakup nowego urządzenia.

Najgorszym możliwym przypadkiem jest ten, kiedy rozkalibrujemy alkomat poprzez niewłaściwe użytkowanie a następnie korzystamy z niego podejmując tak ważną decyzję jak: jechać czy też nie. Grozi nam wtedy utrata prawa jazdy.

W naszym serwisie, który znajduje się w Warszawie kalibrujemy większość urządzeń dostępnych na rynku. Kalibracji dokonujemy szybko i w przystępnych cenach.

Zapraszamy użytkowników z całej Warszawy jak i Polski.

Nasza firma znajduje się 1 minutę od zjazdu z trasy S8. Można więc do nas dojechać w kilka lub kilkanaście minut z Woli, Bemowa, Śródmieścia, Ursynowa, Żoliborza, Białołęki, Pragi czy Mokotowa.

Zapraszamy Klientów z Sochaczewa, Babic, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek, Leszna, Piastowa, Pruszkowa, Włoch, Ursusa, Ząbek, Marek, Grodziska Mazowieckie, Żyrardowa.

Kalibrujemy alkomaty z całej Polski i nie tylko. W łatwy sposób można do nas przesłać alkomat z Krakowa, Łodzi, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Zakopanego, Szczecina.

 

Dane do wysłania: 

Sklep i serwis z alkomatami Dobryalkomat

GALERIA GAWRA

WARSZAWA- URSUS
ul. Warszawska 58C lokal 30
02-496 Warszawa
 

 

TEL. 733 022 022

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
 fb