Wyszukiwarka
Masz pytanie?

KALIBRACJA ALKOMATU IBLOW

W naszym serwisie kalibrujemy alkomaty iBlow od ręki w krótkim czasie. Koszt takiej usługi wynosi 159 zł. 

Alkomat do kalibracji można przywieźć do nas osobiście do siedziby serwisu lub przesłać kurierem na adres:

 

Sklep i serwis z alkomatami dobryalkomat.pl

GALERIA GAWRA

ul. Warszawska 58c lok 30

02-496 Warszawa

 

tel. 733-022-022

W przypadku wysyłki prosimy o zabezpieczenie sprzętu, wyjęcie baterii, ustników i pokrowców oraz podanie danych kontaktowych (adres zwrotny, nr telefonu)

Alkomaty iBlow zakupione w naszym sklepie są kalibrowane na miejscu w naszym profesjonalnym serwisie, dzięki temu nadają się od razu do użytku.

 

Każdy alkomat zakupiony w naszym sklepie posiada przez 12 m-cy od dnia zakupu usługę bezpłatnej kalibracji.

 Używając alkomatu należy pamiętać o jego systematycznym kalibrowaniu.

Alkomat iBlow wymaga kalibracji 1 raz w roku lub co 10.000 pomiarów.

 

Jest to typowy alkomat do szybkiej, przesiewowej kontroli dużej liczby osób: uczestników imprezy, zjazdu, pracowników budowy, firmy transportowej, fabryki. Bardzo często używany także przez służby mundurowe: policję, firmy ochroniarskie.

  

Nasza firma znajduje się kilka minut od zjazdu z trasy S8. Można więc do nas dojechać w kilka lub kilkanaście minut z Woli, Bemowa, Śródmieścia, Ursynowa, Żoliborza, Bielan, Białołęki, Tarchomina, Pragi czy Mokotowa. UWAGA!!!Jest to ten sam sklep i serwis, który do tej pory działał w TESCO POŁCZYŃSKA!!!

Zapraszamy Klientów z Sochaczewa, Babic, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek, Leszna, Piastowa, Pruszkowa, Włoch, Ursusa, Ząbek, Marek, Grodziska Mazowieckie, Żyrardowa.

Kalibrujemy alkomaty z całej Polski i nie tylko. W łatwy sposób można do nas przesłać alkomat z Krakowa, Łodzi, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Zakopanego, Szczecina, Sokołowa Podlaskiego czy Skierniewic.

 

KALIBRACJA ALKOMATU IBLOW - Galeria 4

 
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
 fb