Wyszukiwarka
Masz pytanie?

KALIBRACJA ALKOMATU PROX5

W naszym serwisie kalibrujemy alkomaty AlcoFind PROX5 koreańskiej firmy DATECH. Są to jedne z najlepszych alkomatów dostępnych na rynku. Nie dotyczy to tylko Polski ale także całego świata, chociaż w innych krajach występują one pod innymi nazwami. Sensory elektrochemiczne w alkomatach AlcoFind PROX5 są bardzo trwałe, odporne na zużycie i niezwykle stabilne. Oznacza to dużą precyzję pomiarów oraz ich powtarzalność. 

Sugerowana kalibracja alkomatów AlcoFind PROX5 powinna odbywać się co 500 pomiarów lub co najmniej raz w roku. 

Pamiętajmy jednak, że pomiar pomiarowi nie jest równy. 500 pomiarów wykonanych na wartości 0 promila nie rozkalibruje alkomatu tak jak 500 czy nawet 100 pomiarów wartością 1 promila.

Regularny serwis alkomatu AlcoFind PROX5 ale także każdego innego pozwala także wychwycić inne niż rozkalibrowanie problemy z alkomatem. Czasami w alkomacie mogą wystąpić problemy z pompką czy elektroniką, zużywają się także inne podzespoły. Niektóre z tych usterek powodują nieprawidłową pracę alkomatu co w ekstremalnym przypadku może sprowadzać się do tego, że nasz alkomat zaniża wyniki lub nawet pokazuje 0 na wartość 0,2 czy 0,5 promila.

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
 fb