Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Alkomat iBLOW nie dla każdego 1

Alkomat do firmy lub użytku osobistego. Czym większy i droższy tym lepszy?

Alkomat przesiewowy IBLOW, AlcoBlow, Raptor to nie alkomaty dla każdego.

Nie ma sensu kupować alkomatów przesiewowych do użytku osobistego. W tej sytuacji lepiej sprawdzi się mniejszy alkomat, koniecznie elektrochemiczny typu PROX5 lub AL 8000 w cenie około 400zł.

Sytuacje w której nie mamy firmy, a sprawdzić może się alkomat przesiewowy typu iBLOW, AlcoBlow, Raptor to np. taka gdy zapraszamy gości na działkę lub grilla lub często użyczamy alkomatu sąsiadom. Dosyć często alkomat Promiler iBLOW stosowany jest również przez kierowników regionalnych w firmach gdzie regularnie organizowane są spotkania regionalne z handlowcami lub klientami. Społeczność myśliwych, która spotyka się w większym gronie także stosuje alkomaty przesiewowe typu iBLOW ponieważ w razie „wpadki” po pijanemu do stracenia obok prawa jazdy mają także pozwolenia na broń.

Podsumowując alkomaty przesiewowe dedykowane są głównie do użytku firmowego. Istnieją jednak okoliczność kiedy uzasadniony jest zakup tego typu alkomatu nie mając firmy lub nie zarządzając grupą pracowników.

Alkomaty przesiewowe są zwykle większe, a więc także mnie poręczne, zajmują więcej miejsca, są droższe w eksploatacji. Na ich korzyść przemawia natomiast ich szybkość.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
 fb