Wyszukiwarka
Masz pytanie?

ALKOMAT iBLOW A INNE ALKOMATY PRZESIEWOWE

Istnieje wiele alkomatów do wyrywkowej kontroli pracowników. Kontrola przebiega bezdotykowo i można wykonać szybkie sprawdzenie wielu osób w krótkim czasie.

Do najnowszych alkomatów z tej grupy należy alkomat Promiler iBLOW. Jest dostępny na rynku od kilku lat i jak pokazuje czas sprawdził się doskonale w wielu firmach. Najczęściej używany jest przez służby mundurowe w tym Straż Pożarną oraz Policję. Bardzo dobrze sprawdza się na budowach czy w firmach transportowych lub w fabrykach. Odradzamy go do kontroli osobistej a więc dla użytkowników indywidualnych. To przerost formy nad treścią i jest to wtedy jeżdżenie autem ciężarowym w jedną osobę po mieście. Nie ma więc potrzeby zakupu podobnego alkomatu do zwykłej kontroli domowej.

Alkomat iBLOW jest na tyle popularny, że skalibrujemy go w wielu miejscach na terenie Polski. Pamiętajmy jego kalibracja zalecana jest co najmniej 1X w roku lub co 10000 pomiarów.

Przez to, że używany jest przez Policję działa także prewencyjnie. Pracownicy wiedzą, że na stanie firmy jest urządzenie godne zaufania i należy się pilnować.

ALKOMAT iBLOW A INNE ALKOMATY PRZESIEWOWE - Galeria 4

 
Sortuj wg:
 • [WEBDISK_ALL]_DSC_0485bis2.png

  Alkomat iBlow

  Alkomat przesiewowy PROMILER iBlow - dla firm, szpitali, policji i innych służb mundurowych

  Posiadamy na stanie:8
  Cena:1799.00PLN
  Netto:1462.60PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 fb